6.třída

 

Vítejte na stránkách 6. třídy :-) 

 

Dětský den (1.6.) - les, hry, slunce a kamarádi - co víc si přát :-)

 

IMG 1856

 

IMG 1853

 

IMG 1854

 

IMG 1844

 

 

Milí rodiče, milé děti,

moc Vám děkuji za spolupráci v této náročné době. Všem  Vám přeji krásné Vánoce a v novém roce pevné zdraví, hodně štěstí, pohodu a samou radost! 

Vaše Veronika H.

513405

 

Informace k výuce od 2.9. do 9.9. 2020

Vážení  rodiče, milé děti,

na stránky tříd jsme vložili rozvrhy platné na celý školní rok. Od 2.9. do 9.9. 2020 se soustředíme  pouze na výuku hlavních předmětů - matematika, český jazyk a anglický jazyk v těch časech, které jsou dány tímto rozvrhem.  Využijeme  náš Dmsystém, kam budeme vkládat pracovní listy  na opakování probrané látky a děti je budou posílat na konci hodiny vyplněné zpět. Pokud by žák  potřeboval s učivem poradit,  bude  vyučující pro žáky k dispozici na messengeru.  Žáci mohou volat i psát zprávy. Vypracování listů je povinné pro všechny žáky!!!!! Neúčast na distanční výuce bude zaznamenávána do třídní knihy jako absence.

 rozvrh 6

 

 

 

 

Potřeby a pomůcky pro školní rok 2020/2021

 

Český jazyk 4x linkovaný sešit A5 (č. 544), 1x plastová obálka A5, pracovní sešit bude placen v září

Anglický jazyk 1x linkovaný sešit A5 (č.544), 1x propisovací folie, pracovní sešit bude placen v září

Matematika 1x nelinkovaný sešit A4 (č. 440 nebo 460) + lenoch, rýsovací potřeby: tužka (tvrdost 3), pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko, pracovní sešit – platba v září

Dějepis 1x linkovaný sešit A4 (č. 444)

Přírodopis 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Zeměpis 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Fyzika 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Výchova k občanství 1x linkovaný sešit A5 (č. 524)

Výchova ke zdraví 1x linkovaný sešit A5 (č. 524)

Etická výchova 1x linkovaný sešit A5 (č. 524)

Hudební výchova 1x notový sešit, 1x linkovaný A4 (jakýkoliv)

Výtvarná výchova pastelky, voskovky, fixy, vodovky, temperové barvy, paleta, štětce, tužka č. 1, tuš, redispero - střední + násadka, barevné papíry, lepidlo, nůžky, kelímek na vodu, hadr, igelitový ubrus na lavici, pracovní oděv (např. staré větší tričko nebo košile), skicák A4 – kufřík, krabice nebo taška na všechny výše uvedené pomůcky – děti si je budou nechávat ve skříňkách (lze použít kufřík z minulých let)

 

Zápisník na domácí úkoly!

Součástí penálu lepidlo a nůžky!

 

Vyučující:

ČJ, D - Mgr. Veronika Hornofová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

M - Mgr. Jitka Úblová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

F, Př, Z - Mgr. Tomáš Starove, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AJ - Mgr. Martina Regnerová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

HV - Mgr. Zuzana Valdmanová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VO, VZ - Mgr. Vladěna Vopatová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

EV - Mgr. Dana Kabátníková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VV - Eliška Houšková

 

BÝVALÁ PÁTÁ TŘÍDA

 Aromaterapie a pět elementů – Pozdní léto: Slezina, slinivka a ...   Jak přežít léto s dětmi doma? Nejdůležitější je mít plán | Zdraví ...

                                 Moji nejmilejší žáčkové a milí rodiče!

Přeji Vám prázdniny plné sluníčka, odpočinku a pohody a moc Vám za vše děkuji...

Bylo mi velikým potěšením být Vaší paní učitelkou a přeji Vám všem hodně štěstí, lásky, radosti a úspěchů.

                                                           Vaše Lenka

 


 

zus-elementaria

zelena-skola

happy-snack