4.třída

Obraz Usmívající Kreslené postavičky ovoce. Milujeme léto koncepce ilustrační vektor.

Vážení rodiče a milé děti,

přeji Vám všem zasloužené odpočinkové dny bez školních povinností. Užijte si krásné léto plné báječných zážitků a v září opět na viděnou!

Hezké prázdniny přejí Vlasta i Stázka

třída

Seznam pomůcek do 4. třídy

- penál (ořezávátko, nůžky, guma, pero, základní sada pastelek, základní sada fixů, 2 tužky č. 2, tužka č. 3, kružítko, lepidlo)

- žákovský sešit 513 (Český jazyk – školní, diktáty, Anglický jazyk) 4 ks

- žákovský sešit 513 (Matematika – školní, pětiminutovky) 2 ks + 1 ks 513 na Etickou výchovu

- žákovský sešit A4 bez linek (Přírodověda, Vlastivěda) 2 ks

- desky na učebnice a sešity (tvrdé s gumou) - školní diář (zápis úkolů, akcí, atd.)

- 2x trhací blok A5 linkovaný a nelinkovaný

- 1x psací podložka A4 s klipem

- papírová podložka s linkami A5 – 2x, A4 – 1x (oboustranná nebo s linkami 12 mm) – tzv. lenoch

- pravoúhlý trojúhelník s ryskou, rovné pravítko