7.třída

Vítejte na stránkách sedmé třídy!!!

Pomůcky pro školní rok 2019/20

Český jazyk - 2x linkovaný sešit A5 (č. 544), pracovní sešit – platba v září

Dějepis - 1x linkovaný sešit A4 (č. 444)

Anglický jazyk - 1x linkovaný sešit A5 (č.544), 1x propisovací folie, pracovní sešit – platba v září

Matematika - 1x nelinkovaný sešit A4 (č. 440 nebo 460) + lenoch, rýsovací pomůcky - tužka (tvrdost 3), pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko, pracovní sešit – platba v září

Přírodopis - 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Zeměpis -  1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Fyzika - 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky

Výtvarná výchova - pastelky, voskovky, fixy, vodovky, temperové barvy, paleta, štětce, tužka č. 1, tuš, redispero – střední tloušťka, barevné papíry, lepidlo, nůžky, kelímek na vodu, hadr, igelitový ubrus na lavici, pracovní oděv (např. staré větší tričko nebo košile), skicák A4, kufřík, krabice nebo taška na všechny výše uvedené pomůcky – děti si je budou nechávat ve skříňkách (lze použít kufřík z minulých let)

Hudební výchova -1x notový sešit, 1x linkovaný sešit A4 (jakýkoliv – možno použít z loňska)

Výchova k občanství -1x linkovaný sešit A5 (č. 524)

Výchova ke zdraví - 1x linkovaný sešit A5 (č. 544)

Součástí penálu je lepidlo a nůžky!!!

Zápisník na domácí úkoly!!!