prosinec 2012/13

Ve čtvrtek  20.12. jsme se ve škole ještě trochu učili, vyrobili jsme si vánoční přáníčko a ozdobičky, u vánočního stolu jsme si pochutnali na cukroví a nakonec jsme si u stromečku rozdali dárečky, které jsme si navzájem nadělili.

                                 U vánočního stolu - Kopie

                                 Dárečky jsou bezva

                                 Ježíšek

Ve středu 19.12. jsme se ve škole trochu učili, upekli jsme si dobré vánoční cukroví a vyrobili vánoční dekorace.

                                         Pečeme cukroví

 

 V úterý 18.12. celá naše třída vystupovala na tradiční Vánoční besídce žáků školy v Sokolovně Bolevec. Podařilo se nám při písničce postavit tři krásné sněhuláky a společně s celou školou ve sboru zazpívat tři koledy. Děkuji moc všem prvňáčkům za krásné vystoupení!

 

 

 V pátek 7.12. si všechny holčičky mohly v družině vysoutěžit pěkný prstýnek s Briliantýnkou.

                           IMG 8926

 

Ve středu 5.12. nás ve škole navštívil Mikuláš, andělé a čerti! Přišli se podívat, jak nám to ve škole jde, jestli se všichni dobře učíme a jestli jsme hodní. Naštěstí se jim všem u nás ve třídě líbilo a každý dostal nějakou tu dobrotu.

                        Mikuláš ve škole

zus-elementaria

zelena-skola

happy-snack