7.třída

Vítejte na stránkách 7. třídy pro školní rok 2020/2021

 

vánoční přání

 

Informace k výuce od 2.9. do 9.9. 2020

Vážení  rodiče, milé děti,

Na stránky tříd jsme vložili rozvrhy platné na celý školní rok. Od 2.9. do 9.9. 2020 soustředíme se pouze na výuku hlavních předmětů- matematika, český jazyk a anglický jazyk v těch časech, které jsou dány tímto rozvrhem.  Využijeme  náš Dmsystém , kam budeme vkládat pracovní listy  na opakování probrané látky a děti je budou posílat na konci hodiny vyplněné zpět. Pokud by žák  potřeboval s učivem poradit,  bude  vyučující pro žáky k dispozici na messengeru.  Žáci mohou volat i psát zprávy. Vypracování listů je povinné pro všechny žáky!!!!! Neúčast ne distanční výuce bude zaznamenávána do třídní knihy jako absence.

 

 

7

 

Potřeby na školní rok 2020/2021

Český jazyk - 4x linkovaný sešit A5 (č. 544), 1x plastová obálka, pracovní sešit – platba v září
Matematika - 1x nelinkovaný sešit A4 (č. 440 nebo 460) + lenoch,

                     rýsovací pomůcky - tužka (tvrdost 3), pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko, pracovní sešit – platba v září
Anglický jazyk - 1x linkovaný sešit A5 (č.544), 1x propisovací folie, 

                 pracovní sešit – platba v září
Dějepis - 1x linkovaný sešit A4 (č. 444)
Přírodopis - 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky
Zeměpis - 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky
Fyzika - 1x čtverečkovaný sešit A5 (č. 565), pastelky
Výchova k občanství -1x linkovaný sešit A5 (č. 524)
Výchova ke zdraví - 1x linkovaný sešit A5 (č. 524)
Výtvarná výchova/ Pracovní činnosti - pastelky, voskovky, fixy, vodovky, temperové barvy, paleta, štětce, tužka č. 1, tuš, redispero – střední tloušťka, barevné papíry, lepidlo, nůžky, kelímek na vodu, hadr, igelitový ubrus na lavici, pracovní oděv (např. staré větší tričko nebo košile), skicák A4, kufřík, krabice nebo taška na všechny výše uvedené pomůcky – děti si je budou nechávat ve skříňkách (lze použít kufřík z minulých let)

 

kontakty na vyučující:

ČJ, D - Mgr. Veronika Hornofová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

M - Mgr. Jitka Úblová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

F, Př, Z - Mgr. Tomáš Starove, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AJ - Mgr. Martina Regnerová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

HV - Mgr. Zuzana Valdmanová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VO - Mgr. Vladěna Vopatová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VZ- Bc. Petra Markelová

VV - Eliška Houšková

Vítejte na stránkách bývalé 6. třídy :)

unnamed

Vážení rodiče a žáci, chtěla bych Vám popřát krásné letní prázdniny.

Děkuji Vám za přízeň a spolupráci při nelehké březnové situaci, při distanční výuce.

Věřím, že se v září sejdeme v plné sestavě.

DSC 5271zus-elementaria

zelena-skola

happy-snack