Uzavření školy od 11.3.2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bude naše škola od zítřejšího dne uzavřena v souvislosti s preventivními opatřeními před šířením koronaviru. Informace ohledně učiva a možnosti studia v domácím prostředí budou zveřejněny na E-žk nebo zasílány emailem.

Žádáme tak rodiče žáků 2. stupně, aby kontrolovali E-žk, v níž budou pravidelně nacházet učivo z jednotlivých předmětů. Učivo pro žáky 1. stupně bude zasíláno do emailových schránek rodičů.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

PaedDr. Eva Růžičková

V Plzni 10.3.2020