Přijímací řízení na střední školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že termín konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021 se mění takto...

•  1. řádný termín jednotné přijímací zkoušky
    • pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 3. května 2021
    • pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 5. května 2021
  •  2. řádný termín jednotné přijímací zkoušky
    • pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 4. května 2021
    • pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 6. května 2021
  • 1. náhradní termín jednotné přijímací zkoušky