Články


Otevření školy od 30.11.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 30. 11. se otevře naše škola i pro zbývající třídy 1. stupně a 9. třídu. Na základě rozhodnutí MŠMT je na 2. stupni nařízena  rotační výuka pro 6.-8. ročník. Devátý ročník se od tohoto data bude vzdělávat již pouze prezenčně. Cílem rotační výuky je organizovat vyučování tak, aby se snížil počet žáků přítomných ve škole a zamezilo se tak co nejvíce kontaktu žáků z různých tříd.

V týdnu od 30.11-4.12. bude probíhat prezenční výuka v 7., 8. a  9. třídě. V tomto týdnu bude mít 6. třída distanční výuku.  

V týdnu  od 7.-11.12.  bude probíhat prezenční výuka v 6. a 9. třídě. Na distanční výuce  zůstane 7. a 8. třída.

Více informací k organizaci výuky naleznete na E-žk, případně v e-mailové schránce.

Chtěli bychom Vás velice požádat o laskavost, a to, pokud se ve Vaší rodině v těchto a dalších dnech objeví nemoc, zvýšená teplota apod., neposílejte prosím své děti do školy. V případě, že byste se do takové situace dostali, kontaktujte třídního učitele, se kterým se domluvíte na zaslání učiva. Rádi bychom společnými silami zvládli prezenční výuku ve zdraví a věříme, že se nám to podaří!

 

Velice děkujeme za spolupráci a těšíme se na výuku ve škole!

 

PaedDr. Eva Růžičková, řed. školy                                               Mgr. Michaela Hampová

tel.: 604 357 718                                                                                    tel.:  607 794 858

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                                               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dokumenty ke stažení zde: 

Potvrzení o uzavření školy od 14. 10. 2020

Žádost o ošetřovné

zus-elementaria

zelena-skola

happy-snack