Mgr. Michaela Divišová

divisova

Zástupce ředitelky

Vystudovala jsem Psychologii se zaměřením na vzdělávání a Speciální pedagogiku,  tudíž ve spolupráci s výchovným poradcem a dalšími pedagogy usiluji o zajištění co nejkvalitnějšího vzdělávání žáků  a hladkého chodu celé školy.  Pečuji o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, edukace těchto žáků je mým přednostním zájmem. Mojí snahou je docílit nejen co nejkvalitnějšího vzdělávání  žáků, ale také co největší spokojenosti rodičů našich žáků,  žáků samotných i celého pedagogického kolektivu. Neváhejte se  na mě obrátit  s žádostí o radu, informaci, či pokud potřebujete pomoci vyřešit některý problém, jež se týká vzdělávání Vašich dětí.