Mgr. Lucie Machtová

Lucie Machtová

„Non schoale sed vitae discimus. - Neučíme se pro školu, ale pro život.“

Seneca

V tomto školním roce jsem třídní učitelkou v 5. třídě. Práce s dětmi se postupem času stala mojí životní náplní, radostí a zdrojem energie. Pro své žáky se vždy snažím vytvořit příjemné, podnětné a zábavné školní prostředí, do kterého rádi chodí. Společně objevujeme taje českého a anglického jazyka, matematiky a dalších předmětů. Také se učíme vzájemné spolupráci, toleranci a vzájemné pomoci. Samozřejmě nezapomínáme na pravidla slušného chování, která dodržujeme. Své žáky se snažím vést k ohleduplnosti, přátelství a optimistickému pohledu na svět a sama se snažím být jim v těchto ohledech příkladem.

Vzdělání:

• Speciální pedagogika na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze
  • Speciální pedagogika na Technické univerzitě v Liberci

Školení a semináře:

• Rozvoj a ověřování čtenářských dovedností

Zájmy:

•  práce s dětmi, četba, tanec, sport (lyže, cyklistika), příroda, hra na flétnu, PC

Vyučuje třídy:

Název třídyTřídnictví