Mgr. Michaela Hampová

 

divisova

Zástupce ředitelky, školní speciální pedagog

Vystudovala jsem Psychologii se zaměřením na vzdělávání a Speciální pedagogiku,  tudíž ve spolupráci s výchovným poradcem a dalšími pedagogy usiluji o zajištění co nejkvalitnějšího vzdělávání žáků a hladkého chodu celé školy.  Pečuji o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, edukace těchto žáků je mým přednostním zájmem. Mojí snahou je docílit nejen co nejkvalitnějšího vzdělávání  žáků, ale také co největší spokojenosti rodičů, dětí samotných i celého pedagogického kolektivu. Neváhejte se  na mě obrátit  s žádostí o radu, informaci, či pokud potřebujete pomoci vyřešit nějaký problém.


Email:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: 377 532 510

 

zus-elementaria

zelena-skola

happy-snack