Mgr. Zuzana Valdmanová

no image

Třídní učitelka 1. třídy

Vystudovala jsem Učitelství na PF Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a funkční Studium pro ředitele škol a školských zařízení; ve své praxi jsem se setkávala 11 let s dětmi různého věku (5let -19 let) na ZŠ a ZUŠ.
Ve šk.roce 2018/2019 mám na starost prvňáčky, společně si povídáme, hrajeme, učíme se  a zkoumáme věci kolem nás. Jsme veselá a správná parta. Dbám na kamarádství v kolektivu, na slušné chování a pomáhání si, učím děti nebát se poznávat nové věci a zeptat se, pokud si v něčem nejsou jisté.

Zájmy: práce s dětmi, hudba, příroda, aktivní spolupráce se souborem muzikálu DJKT v Plzni

Děti jsou naší budoucností a tak se snažme, aby byla co nejlepší.